Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Podpořte petici Václava Klause k zamezení imigrace! Doporučený

Petr Bahník Petr Bahník snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Neschopnost (či neochota) Evropské unie i vlád většiny členských států vypořádat se s vlnou nelegální imigrace vážně ohrožuje i naši zemi. Rozhodli jsme se proto co nejrozhodněji podpořit Výzvu občanů České republiky Vládě a Parlamentu ČR, kterou minulou sobotu zveřejnil bývalý prezident republiky Václav Klaus a ke které k dnešnímu dni připojilo svůj podpis již přes 60 000 petentů. Připojit svůj podpis elektronicky je možno na internetové adrese  http://www.protiimigraci.cz/, na kterou odkazujeme i na našich stránkách.

 Mnozí spoluobčané však internet nepoužívají nebo dávají prostě přednost podpisu fyzickému. Abychom tedy i my, „dosťáci“, napomohli šíření této dobré věci, dovolujeme si Vám zaslat plný text Výzvy a odkaz na podpisový arch a požádat každého z Vás, abyste oslovili své přátele, rodiny, spolupracovníky, zkrátka lidi ve svém okolí a získali je pro podepsání petice.

Získáte-li alespoň nějaké podpisy, zašlete je prosím poštou na adresu IVK uvedenou na podpisovém archu a nám dejte prosím mailem zprávu, abychom věděli, že se naše výzva neminula účinkem a D.O.S.T. žije.:-)

http://www.protiimigraci.cz/files/vyzva.pdf

http://www.protiimigraci.cz/files/podpisovy_arch.pdf

www.akce-dost.cz

 

Číst 10040 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 918 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %